Wyborcza to Wy. Jeżeli są tematy, którymi powinniśmy się zająć, prosimy o kontakt: listy@szczecin.agora.pl lub wiadomość na Facebooku.

Lider Wiosny wraz z najbliższymi współpracownikami podczas tego politycznego objazdu zamierza przedstawiać konkrety dotyczące poszczególnych elementów programu swojego ugrupowania. Na początek przyjechał do Łodzi, o której powiedział, że „jak w soczewce skupia wiele problemów Polaków i Polek”.

CZYTAJ TAKŻE: Wiosna - partia Roberta Biedronia. "Czas na nowy rozdział - wspólnie zmienimy Polskę!"

Na stronie internetowej Wiosny oraz jej profilu na Facebooku opublikowano dokładną trasę podróży Biedronia. W oczy rzucają się białe plamy: woj. mazowieckie (gdzie spotkanie już było),  woj. opolskie i woj. zachodniopomorskie.

Pod postem z mapą posypały się pytania i komentarze: "Co ze Szczecinem?"; "To jest porażka, że Szczecin jest wszędzie pomijany, a to, że jesteśmy tym samym okręgiem co Zielona Góra nie naprawia niczego"; "Najbardziej jednak rzuca się w oczy brak Szczecina"; "Czemu nie ma was w Zachodniopomorskim?". Zapytaliśmy o to Małgorzatę Prokop-Paczkowską, która reprezentuje Wiosnę w naszym regionie.

Artykuł dostępny tylko w prenumeracie cyfrowej Wyborczej

Wypróbuj cyfrową Wyborczą

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych, lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej