•  
  • listy@szczecin.agora.pl
  •  
  •  
  • Adres korespondencyjny:
  • ul.Bogusława X 2/3
  • 70-440 Szczecin
  •  
  • Telefon do dyżurnego dziennikarza:
  • 91 481 83 00
  •  
  • Sekretariat redakcji
  • tel. 91 481 83 83
  •  
  • Biuro ogłoszeń
  • tel. 91 481 83 60, e-mail: reklama@szczecin.agora.pl
  • Redaktor naczelny Wyborcza.pl: Jarosław Kurski
  • Wydawca regionalny: Włodzimierz Bogaczyk
  • Redaktor naczelna Gazety Wyborczej w Szczecinie: Paula Skalnicka-Kirpsza, paula.skalnicka-kirpsza@szczecin.agora.pl
  • Zastępca redaktor naczelnej: Piotr Szyliński, piotr.szylinski@szczecin.agora.pl
  •  
  • Dziennikarze i redaktorzy: Jerzy Połowniak, jerzy.polowniak@szczecin.agora.pl, Andrzej Kraśnicki jr, andrzej.krasnicki@szczecin.agora.pl, Jolanta Kowalewska, jolanta.kowalewska@szczecin.agora.pl, Ewa Podgajna, ewa.podgajna@szczecin.agora.pl, Adam Zadworny, adam.zadworny@szczecin.agora.pl
  • Współpracownicy: Sonia Mrzygłocka, sonia.mrzyglocka@szczecin.agora.pl, Mateusz Kasprzyk, mateusz.kasprzyk@szczecin.agora.pl
  • Fotoreporterzy: Cezary Aszkiełowicz, cezary.aszkielowicz@szczecin.agora.pl; Krzysztof Hadrian, krzysztof.hadrian@szczecin.agora.pl (współpracownik)
Więcej tematów - Szczecin
Wiadomości ze Szczecina
Magazyn Szczecińśki
Imprezy w Szczecinie
Sport w Szczecinie